התחתנו בפליני שבלעדיהם לא היה לנו ארוע מושלם תודה על יחס החם לאורך כל התקופה על הדאגה האכפתיות והפינוקים בלי סוף! החמאו המוןןן על אוכל עיצוב מקום ושירות מדהים מדהים אוהבים המון ליאה ושגיא כהן

ליאה ושגיא כהן

אתמול חגגנו בת מצווה לביתי בת ה 12. היו נוכחים כ 70 ילדים וכ 120 מבוגרים. האולם מחולק כל כך טוב. יש חצי אולם לילדים וחצי למבוגרים. אלו לא הפריעו לאלו וכולם היו מרוצים… הכל היה מאורגן למופת… האוכל היה מדהים. קיבלנו תישבוחות מהאורחים. רבים אמרו שמעולם לא אכלו באירוע אוכל טעים כזה. לא חסכו במלצרים שעבדו קשה מאוד. התאורה והעיצוב מאוד יפים. בקבלת פנים התנפלו על האוכל שהיה טעים מאוד. ראיתי שהיה מספיק לכולם שניגשו שוב ושוב לעמדות. היה בשפע וטעים מאוד. אני ממליצה בחום ואמשיך לדבר עם מי שרק אפשר ולהמליץ כי באמת לא חלמנו שיהיה כזה אירוע מושלם ומגיע לכם. תודה לכם צוות פליני היקרים. יש תמורה בעד המחיר.

תמר מרום

צוות פליני היקרים, בזכותכם החתונה שלנו הייתה מדהימה, היחס העזרה והליווי האישי של הצוות עזרו לנו לעבור את הימים הלחוצים שלפני החתונה ואת הארוע עצמו! האוכל היה מטורף ואנשים עדין מלקקים את האצבעות. נתתם לנו תמיד הרגשה של משפחה, שיש על מי לסמוך, את מי לשאול ותמיד הייתם שם עבורנו בכל התהליך- מרגע הפגישה הראשונה, בכל הסידורים ועד ולרגע הגדול. אין ספק שנתראה בעוד שמחות!!!

יניב לוי

עשינו ברית לנסיך החדש שלנו…. כבר מהשיחה בטלפון עם אורלי ידענו שאנחנו סוגרים. כשהגענו קיבלו אותנו בחיוך הקשיבו, הסבירו ופשוט נתנו הרגשה שהם עושים לנו אירוע כיאלו שזה אירוע לבן משפחה של מישהו מהאולם. צוות המלצרים היה פשוט נפלא.
נ.ב
לציין כי לפני 3 שני עשיתי בריתה לבת שלי ועד היום מדברים על האירוע הזה גם.
בקיצור לעשות אירוע זה רק שם!!!!!!!

אודי אלמסלי

היום בצהריים חגגנו ברית באולמי פליני ראשון לציון ראוי לציין לשבח את צוות המלצרים על השירות הסבלנות והסובלנות כלפי כל האורחים את השף על האוכל הכל היה עשוי היטב וטעים ברמה של 5* ויותר הוגש בצורה אסטטית מהירה כל האורחים פרגנו ונהנו ולכם מגיעה תודה רבה על כך ממליצה בחום

רחל מזרחי מור