צלצלו עכשיו! שלחו לנו אימייל שלחו לנו הודעה נווט אלינו

אירועים מהסרטים, לגמרי במציאות!

אירועים עם סגנון אם אתם חולמים על אירוע מוצלח, וזאת מבלי לקחת הלוואה לקיומו ולהוציא סכומי כסף גדולים, פליני אירועים הם הפתרון הטוב ביותר עבורכם. פליני אירועים מציעים לכם אפשרות לחגוג אירועים בצורה הטובה ביותר מבלי להוציא על כך סכומי כסף גבוהים מידי. תוכלו לקבל מגוון רחב של פתרונות שונים שיוזילו לכם את העלויות, מבלי לפגום באיכות האירוע, ותוכלו לקבל חבילות של שירותים אשר יהפכו את האירוע למוצלח יותר ויקלו מעליכם את מלאכת הארגון בצורה משמעותית מאוד.   לא מוותרים על הייחודיות רבים סבורים כי אם הם רוצים לקיים אירוע מבלי לקחת הלוואה מהבנק ולהוציא סכומי כסף גדולים, הם צריכים לוותר על הסגנון עליו חלמו ולהשלים עם העובדה שהאירוע שלהם יהיה פשוט ונקי. אך עם פליני אירועים זה לא חייב להיות ככה.

בפליני אירועים כבר בכניסה תוכלו לגרום לאורחים שלכם אושר רב. כבר בכניסה תוכלו להתרשם מרצפה מבריקה עשויה ממיטב האריחים בהשראת הסרטים של פליני, עם ריהוט לבן מעור ומעץ מהמשובחים שתזכו לראות. בשילוב עם הרצפה זה ללא ספק סיפור הצלחה. בנוסף – תזכו לשירותי אולם מהטובים שיש. באולם הראשי, היכן שתתקיים הסעודה כל שולחן יקבל זוג פמוטים מעוצבים שיאירו להם במהלך האירוע. השולחנות עשויים מעץ טבעי מובחר וכמוהםגם כסאות האירוח שגם צופו בריפודי בוטיק.

צוות האירוח

לצות האירוח של פליני אין מתחרים. נתחיל בקייטרינג: פריטי מזון משובחים שניתן לבחור מגוון תפריטים מקרבם. יש לכם אורחים טבעוניים, צמחוניים ורגישים למוצרי חלב? בפליני אירועים מוכנים בדיוק לתרחישים הללו ומחזיקים רזרבות שלמות של מנות מהסוג הזה. תקליטן האירוע יפנק אתכם במיטב רצועות המוזיקה המושמעות ביותר. אתם מוזמנים להשאיר לו חומרים מושמעים שתבקשו שהוא ישמיע ולתאם איתו את זמני ההשמעה.

עצות מבטיחות לשיפור האירוע

ודאו שמספר האורחים שלכם מתאים. האולם נועד לקהלים גדולים ולכן לא תהיה כל בעיה להכיל אותם, על פי רוב, אך חשוב לוודא זאת מראש. אנו ממליצים לכם להכשיר את האירוע עם שירותים מטעמכם: צלם אירועים שמספק מגנטים לאירועים, מוזיקה חיה – תמיד טוב ותמיד עובד, לא חשוב במה עוסק האירוע! בנוסף לאלה, מומלץ מאד, ובמיוחד אם מדובר באירוע שההשראה שלו היא ילדים (ברית מילה, בריתה וכד') לשכור חברת הפעלה לילדים, שתסב להם הנאה ואתגר. בבר או בת מצווה מקובל להזמין זמרים ולהקות אהובים על חתן או כלת האירוע. חשוב  לסנכרן עם חברת פליני אירועים את השירותם שהזמנתם. המקצוענים של החברה ידאגו לערוך את הסינכרון כך שכל נותן-שירותים יוכל לעבוד בזמן שלו ללא התנגשויות.

חגיגת אירוע בפליני
מעונינים לחגוג אירוע מהסרטים? רק פליני תיתן לכם חוויה בלתי נשכחת של אירוע מסוג אחר שלא הכרתם! הכירו את האולם של פליני ע"י צפיה בגלריות.